مشاوره

مشاوره و ارائه راهکارهای یکپارچه سازی ارتباطات و همچنین آموزش سیستمهای Hi-tech امروزه به یک ضرورت برای شرکت ها و کارفرمایان تبدیل شده است. در دنیای امروز گسترش كاربردهای مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات در ساختمانهای اداری ، تجاری ، مسکونی و هتل ها اهمیت یافته و بيش از گذشته ضرورت تدوين برنامه‌های كوتاه مدت ، ميان‌ مدت و بلند مدت را در اين حوزه به اثبات رسیده و خدمات مشاوره سیستمهای هوشمند در این زمینه به یک نیاز اساسی برای سازمان ها و کارفرمایان تبدیل‌شده است. 


آگاهی از آخرین استانداردهای روز ، جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارهای تولید شده و پی گیری مداوم روند توسعه و پیشرفت فن آوری اطلاعات در جهان می تواند به عنوان مشاور شما در این زمینه با ترسیم چشم اندازی روشن از آینده سازمان یا شرکت شما را در این امر یاری نماید. آترا با تکیه بر دانش و تجربه شرکت خود آماده ارائه خدمات مشاوره به سازمان ها و شرکتها می باشد.


علل نیاز به یک مشاوره با تجربه :

 در دنیای امروز به دلیل پیشرفت روزافزون تکنولوژی و فناوری اطلاعات نیاز شرکت ها به وجود مشاوری مطمئن و تخصصی افزایش یافته به طوری که همکاری با شرکت های تخصصی به امری ضروری تبدیل شده است. زیرا استفاده از نیروهای بی تجربه و تازه کار جهت مشاوره و یا حتی نصب و راه اندازی ممکن است موجب خسارت زیادی شود و حتی هزینه ها را بسیار بالاتر ببرد. در نتیجه پیشنهاد ما انجام مشاوره توسط شرکت هایی با نیروی متخصص و کارآمد می باشد.

خدمات تخصصی مشاوره و راهکارهای IT 

ـ ارائه مشاوره و راهکار IT به نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در رابطه با طرح‌ها و پروژه‌های کلان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

ـ مشاوره در زمینه نصب و راه اندازی شبکه های GPON 

ـ مشاوره در زمینه طراحی، پیاده سازی و راهبری دیتا سنتر 

ـ مشاوره در زمینه یکپارچه سازی ارتباطات (تلفن ، اینترنت ، ارتباط داخلی ، دوربین مدار بسته، تلویزیون)

ـ مشاوره در زمینه سیستمهای کنترلی هوشمند Home Automation

ـ مشاوره در زمینه سیستمهای کنترلی هوشمند BMS

ـ مشاوره در زمینه سیستمهای امنیتی و نظارتی