بایگانی نوشته‌ها


مشخصات و استانداردهای کابل کشی ساخت یافته

در گذشته ، شرکت ها معمولاً چندین زیرساخت کابل کشی داشتند زیرا هیچ سیستم کابل کشی واحدی از برنامه های یک شرکت پشتیبانی نمی کند. امروزه یک سیستم کابل کشی استاندارد نه تنها برای مصرف کنندگان بلکه برای فروشندگان و نصب کننده های کابل اهمیت دارد. فروشندگان باید به روشنی درک کنند که چگونه می توانند محصولاتی را طراحی کنند که بر روی سیستم کابل کشی جهانی کار کنند. نصاب کابل باید درک کند که از چه کالاهایی می توان استفاده کرد ، روشها و روشهای صحیح نصب و نحوه آزمایش سیستمهای نصب شده چگونه هستند؟

کابل کشی ساخت یافته چیست و چرا از آن استفاده می کنیم؟

اصطلاح کابل کشی ساخت یافته مانند کلید واژه در دنیای مدیریت کابل است. این در برخورد با کابل کشی پیچیده و خاص نقش مهمی ایفا می کند. به عنوان یک سیستم انتقال داده ، کابل کشی ساخت یافته از داده ها ، چندین صدای ، ویدیو و سیستم های مختلف مدیریتی مانند دسترسی امنیتی و سیستم انرژی پشتیبانی می کند. خوب ، کابل کشی ساخت یافته چیست؟ در این مقاله به اهمیت کابل کشی ساخت یافته خواهیم پرداخت و نکاتی در مورد نصب کابل کشی ساخت یافته ارائه می شود.

مشاوره

مشاوره

مشاوره تخصصی در  زمینه یکپارچه سازی پیشرفته مزیتهایی در پیش رو دارد که منجر به کاهش هزینه ها ، سرعت در اجرا ، جلوگیری از خریدهای اجناس بی کیفیت ،دفن نکردن تجهیزات بی مورد و زیادی در ساختمان و انتخاب پیمانکاران حرفه ای می گردد.

دیتا سنتر

ايجاد مكاني امن در جهت متمركز كردن سرورهاي شبكه و استفاده از منابع مشترك نگهداري، از عوامل مهم و تاثيرگذار پيشبرد كاري يك مجموعه مي باشند.

معرفی تکنولوژی GPON ,مزایا و معایب

 آخرین فناوری پیاده سازی بستر انتقال اطلاعات در ساختمان­ها و شهرک­ های مسکونی می­باشد که استفاده از آن مزایای قابل توجهی مانند کاهش هزینه­ ی راه­اندازی و نگهداری، افزایش طول عمر و… را دارد.

سیستم های ولتاژ پایین

به تجهیزات الکتریکی اطلاق می شود که از 50 ولت برق یا کمتر، جهت ارسال داده بصورت آنالوگ و یا دیتا استفاده می کنند.و از اعلام حریق ، ارتباط داخلی ، سیستم امنیتی ، ترموستات ها ، تا صدا و تصویر را پوشش می دهند.

درباره‌ی نویسنده
یکپارچه سازی ارتباطات پیشرفته شما را از تعدد کابلهای موازی و سیستمهای متعدد ناهمگون رها می سازد
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
برچسب‌ها
موردی وجود ندارد.