پروژه اداری تجاری حیات سبز

توضیحات پروژه اداری تجاری حیات سبز

این پروژه دارای 8370 مترمربع مساحت می‌باشد که در سال 95 ساخت آن در منطقه نیاوران آغاز شده که از سال 99 در حال بهره برداری می‌باشد. حیات سبز در کل دارای 206 واحد تجاری-اداری می‌باشد. ما در این مجتمع تمامی کابل‌های مسی در رایزرها را حذف کرده و زیرساخت غیرفعال مبتنی بر بستر فیبر نوری (GPON) را فراهم کرده‌ایم. علاوه بر کاهش هزینه‌های کابل کشی بستر را برای هوشمند سازی نیز آماده کردیم.

هر یک از واحد‌ها دارای سیستم ارتباط داخلی (INTERCOM) می‌باشند که می‌توانند به صورت مستقیم با لابی و مشاعات در ارتباط باشند. در یکپارچه سازی پیشرفته پروژه حیات سبز تمامی سیستم‌های نظارتی-امنیتی مانند دوربین‌های مداربسته، ارتباط داخلی و سرویس‌های تلفن و اینترنت به صورت یکپارچه بروی یک بستر مشترک پیاده سازی شده‌اند و هیچگونه خللی در سرویس‌های همجوار ایجاد نمی‌کنند. 

ما هریک از تجهیزات را قبل از تحویل به کاربران تست و از صحت کارایی و عملکرد آنها مطمئن می‌شویم.در این پروژه هر یک از ساکنین می‌توانند در آینده واحدهای خود را هوشمند کنند زیرا بستر آن برای این امر فراهم شده است. برای مثال فروشندگان می‌توانند با ادغام سیستم‌های صوتی و روشنایی و طراحی سناریو، محیط جذاب و متفاوتی را برای واحد های تجاری خود ایجاد کنند. کاربران حیات سبز می‌توانند اینترنت با سرعت را بر بستر فیبر نوری تجربه کنند.

سهند ارتباط برای آسودگی و راحتی مشتریان و کارفرمایان خطوط تلفن و سرویس اینترنت بدون نیاز به حضور در مخابرات تامین و راه اندازی کرده است. تمرکز اصلی ما ارتقا و ساده سازی تکنولوژی در ساخت پروژه‌های انبوه و بالابردن کیفیت زندگی مشتریانمان بوده که با هوشمند سازی و پیاده سازی بستر مناسب و قابل اطمینان را برای آن شروع کرده‌ایم. علاوه بر طراحی و پیاده سازی زیرساخت‌ها، تجهیزات مورد نیاز را نیز تامین کرده و با آموزش‌های لازم به مشتریان هر واحد تجاری و همچنین پشتیبانی طولانی مدت در کنار آنها هستیم.
ما به مشتریان خود نشان می‌دهیم که چگونه می‌توانند با لمس چند کلید ساده از طریق گوشی‌های همراه خود متفاوت زندگی کنند.

نام پروژه

حیات سبز

کارفرما

سرمایه گذاری توسعه و ساختمانی نیک برج آوران قشم

جزئیات

۲۰۶ واحد اداری - تجاری

راه حل‌های استفاده شده در این پروژه

سهند ارتباط با جایگزینی فیبر نوری به جای کابل‌های مسی در زیرساخت علاوه بر کاهش هزینه کابل کشی بستر را برای هوشمند سازی فراهم کرده است. همچنین با یکپارچه سازی سیستم‌های جریان ضعیف عملکرد ساختمان را ارتقا بخشیده در نتیجه مصرف انرژی را به حداقل رسانده. ما برای راحتی مشتریان خود خطوط تلفن و اینترنت را تامین و راه اندازی کرده‌ایم.

جدیدترین اخبار

لینک اشتراک گذاری مطلب

				
					https://dsh.re/d4ea94
				
			

جدید ترین پروژه‌ها

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.