پروژه مسکونی نیلا

توضیحات پروژه مسکونی نیلا

ساختمان نیلا در 12 طبقه و در مجموع 48 واحد واقع در نیاوران تهران می‌باشد. ما در این ساختمان تمامی کابل‌های مسی در رایزرها را حذف کرده و زیر ساخت غیر فعال مبتنی بر بستر فیبر نوری (GPON) را فراهم کرده‌ایم. علاوه بر کاهش هزینه‌های کابل کشی بستر را برای هوشمند سازی نیز آماده کردیم. هریک از واحدها دارای سیستم ارتباط داخلی (INTERCOM) می‌باشند که می‌توانند به صورت مستقیم با لابی و مشاعات در ارتباط باشند. 

در یکپارچه سازی پیشرفته پروژه نیلا تمامی سیستم‌های نظارتی، امنیتی و جریان ضعیف مانند آنتن مرکزی، ارتباط داخلی، درب بازکن تصویری، تلویزیون تحت شبکه، ماهواره مرکزی و سرویس‌های تلفن و اینترنت به صورت یکپارچه بروی یک بستر مشترک پیاده سازی شده‌اند. این موضوع هیچگونه خللی در سرویس‌های همجوار ایجاد نمی‌کنند. هر یک از تجهیزات قبل از تحویل توسط تیم ما تست گردیده و صحت کارایی و عملکرد آن مورد تأیید واقع شده است.

هدف اصلی سهند ارتباط از راه اندازی خطوط تلفن و سرویس اینترنت، آسودگی و راحتی ساکنین و کارفرمایان است. ما در تلاشیم بستری فراهم نماییم که به وسیله هوشمند سازی باعث ارتقا و ساده سازی تکنولوژی در ساخت پروژه‌های انبوه و همچنین بالا بردن کیفیت زندگی مخاطبینمان باشیم.

علاوه بر طراحی و پیاده سازی زیر ساخت‌ها، تهیه و تأمین تجهیزات مورد نیاز به همراه آموزش‌های لازم و پشتیبانی طولانی مدت نیز به عهده تیم ما است. استفاده از فیبرنوری جایگزین کابل‌های مسی، سبب کاهش هزینه‌ها شده است. همچنین با یکپارچه سازی سیستم‌های جریان ضعیف، عملکرد سیستم‌های ساختمانی را ارتقا بخشیده و در نتیجه مصرف انرژی را به حداقل می‌رساند.

نام پروژه

پروژه مسکونی نیلا

کارفرما

مهندس خلیلی فر و دکتر شیروانی

جزئیات

۴۸ واحد مسکونی

راه حل‌های استفاده شده در این پروژه

سهند ارتباط با جایگزینی فیبر نوری به جای کابل های مسی در زیر ساخت علاوه بر کاهش هزینه کابل کشی بستر را برای هوشمند سازی فراهم کرده است. همچنین با یکپارچه سازی سیستم های جریان ضعیف عملکرد ساختمان را ارتقا بخشیده در نتیجه مصرف انرژی را به حداقل رسانده.

جدیدترین اخبار

لینک اشتراک گذاری مطلب

				
					https://dsh.re/102a8
				
			

جدید ترین پروژه‌ها