سازمان امورمالیاتی

توضیحات پروژه سازمان امور مالیاتی کشور

اولین قدم تیم سهند ارتباط بعد از بررسی نیاز های این سازمان برای ایجاد سهولت در تنظیم اسناد و دیگر امور، تصمیم به مکانیزه کردن دفاتر و نقل و انتقال املاک بود. در این امر ما یک زیر ساخت شبکه استاندارد و مناسب سرویس‌های مدیریت دفاتر مکانیزه (بیش از ده‌ها دفتر امور مالیاتی) در تمام نقاط تهران پیاده سازی کردیم.
برای مثال برای مدیریت منابع شبکه و جلوگیری از رسیدگی تک به تک آنها سرویس اکتیو دایرکتوری مایکروسافت را راه اندازی و همچنین برای برقراری امنیت شبکه از یکپارچه سازی محصولات سازمانی فاندری، مایکروسافت و سیسکو استفاده کردیم.
برای تمام کارشناسان IT اداره امور مالیاتی شهر تهران دوره‌های آموزشی تخصصی مدیریت شبکه به مدت 500 ساعت همراه با ارائه مدرک برگزار کردیم.
در اداره امور مالیاتی شهر تهران برای برقراری ارتباطات و تشکیل جلسات و کنفرانس‌های دو یا چند نفره به صورت آنلاین از سرویس‌های تحت وب مایکروسافت استفاده شده است. این امر باعث کاهش هزینه‌های جانبی سازمان امور مالیاتی شده و همچنین در هر نقطه می‌توان در یک کنفرانس ویدیویی شرکت کرد.

تمام ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی وابسته به اتاق سرور می‌باشد و مهم ترین اطلاعات مجموعه بر روی آن قرار دارد و باید براساس استاندارد های تایید شده توسط نهاد IUT پیاده سازی شود. 

ما تمام زیر ساخت‌ها و تجهیزات مرکز داده اداره امورمالیاتی تهران را براساس استاندارهای TIA942 و ANSI/BICSI پیاده سازی کردیم و سیستم‌های امنیتی را برای آن فراهم کردیم. 

نظام مالیاتی کشور در حال تبدیل به یک نظام هوشمند و مدرن است. شرکت سهند ارتباط در زمینه های گسترده و متعددی با سازمان امور مالیاتی همکاری داشته و طول این همکاری به 15 سال کشیده و برای قدم برداشتن در راستای مدرنیزه شدن در کنار این سازمان می‌باشد.

نام پروژه

سازمان امور مالیاتی

کارفرما

بخش دولتی

جزئیات

مشاوره، طراحی، اجرا، آموزش و پشتیبانی فناوری اطلاعات

راه حل‌های استفاده شده در این پروژه

سهند ارتباط با بررسی نیاز ارگان‌ها و سازمان‌ها و استفاده از راه کارهای سازمانی مبتنی بر مایکروسافت و سیسکو و فاندری و غیره و عیب یابی سیستم قدیمی و طراحی سیستم استاندارد و به روز ماموریت خود را در این پروژه به پایان رساند.

مایکروسافت

بهینه سازی دیتاسنتر

جدیدترین اخبار

لینک اشتراک گذاری مطلب

				
					https://dsh.re/3b61b
				
			

جدید ترین پروژه‌ها

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.